KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12779425
nr 1277 9425
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Akvarell, "Bondsågen". Signerad, daterad 1980, pannå, 62x74, oramad
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:45:47
26/9 18:01:31
27/9 08:05:54